סדנאות למנהלים

בשנים האחרונות תפקידים ניהוליים בעסקים וארגונים, הפכו ליותר מאתגרים מתמיד. הכישורים הנדרשים והציפיות מצד העובדים, רק גוברים עם הזמן וכך גם הרצון להתמודד בחוזקה עם כל אתגר בדרך. אז איך בכל זאת לא ליפול עם הנעליים הגדולות שאליהם נכנסתם? על ידי סדנת פיתוח מנהלים עוצמתית, אתם עומדים לקבל את כל הכלים למנהיגות מוצלחת שניתן ליישם בקלות בכל חברה וארגון.

מוטיבציה
מחוברות
אסטרטגיה
תקשורת

הסדנאות שלנו

למה צריך סדנאות למנהלים?

אנחנו לומדים כל כך הרבה במהלך חיינו, ולא רק במסגרת של לימודים אקדמיים או קורסים שונים, אלא בעיקר באופן טבעי מהחיים עצמם. כל הדברים החשובים והמעשירים שאנחנו למדים בבית הספר, באוניברסיטה ובשיעורים שונים, הם בהחלט יעילים גם עבור ההתפתחות האישית שלנו ולהעשרת הידע עבור התמקצעות והצלחה בתחום בו נרצה לבסוף לעסוק.

אבל יש דבר אחד שאותו אף אחד לא יוכל ללמד אותנו במסגרות הללו, וזה איך להיות מנהלים בעל השפעה חיובית, לצד מנהיגות מעוררת השראה כאשר נגיע לתפקידים הללו. ישנם תיאוריות שונות בנוגע לאופן בו מנהל צריך לנהוג מול העובדים שלו, אך כיום אנו למדים כי לא ניתן להתבסס על תיאוריה. כל אדם מגיע עם ערכים ועקרונות שונים, אשר משפיעים על אופן הניהול וההתנהלות שלו ורק על ידי למידה אישית ומקצועית, יהיה ניתן לשפר, לייעל ולהביא לידי ביטוי את הערכים החשובים באמת בשגרת העבודה. 

הגיע הרגע המיוחל, בו קיבלתם את התפקיד הניהולי שכל כך רציתם. עכשיו, איך אתם מוכיחים את עצמכם כמנהלים מוצלחים? ומהי בכלל ההגדרה הנכונה למנהל טוב? נתחיל במושג עצמו, ניהול הוא תהליך או אוסף הפעולות של הנהגה והובלה של ארגון. אם נבחרתם לתפקיד, כנראה את הכישורים והמיומנויות הדרושות כבר יש לכם, כעת נשאר רק לבטא אותם כלפי חוץ בצורה המושלמת. 

סדנאות למנהלים בכירים וגם עבור אלו שהתחילו את דרכם בתחום, נועדו על מנת שתוכלו לרכוש את הכלים המתאימים באופן מדויק לפיתוח הארגון. במהלך סדנת פיתוח מנהלים, אתם תעברו מסע חוויתי לפיתוח אישי, אשר יתבטא לבסוף ביישום של התובנות והיכולות שלכם, בשגרה היומיומית.

למה זה חשוב בכל ארגון?

העולם שלנו מתפתח בקצב מהיר מאוד, המציאות שלנו משתנה מדי יום והטכנולוגיה יצרה מהפכה בכל תחומי החיים וכך גם בענף העסקי. קצב הלמידה וההעשרה של הסובבים אותנו, רק הולך וגדל עם הזמן, בזכות הנגישות לכל סוג מידע אפשרי. לכן, אם לא תכירו את כל אותם חידושים ותלמדו את ההתפתחויות השונות על מנת להיות חלק מאותו שינוי, אתם לבסוף תשארו מאחור.

על מנת להצליח בעידן הנוכחי, ולדעת להתמודד עם כל אתגר וכל שינוי בדרך, אתם חייבים שיהיו לכם את כל הכלים הנכונים והידע להתפתחות יעילה של הארגון וגם שלכם באופן אישי. בתור מנהלים אתם חייבים לייצר חוסן עסקי, זאת על מנת לתחזק את מערכת היחסים וההתקשרות בין ההנהלה לעובדים. בכל בוקר ובכל יום חדש, אתם עומדים בפני מספר החלטות חשובות ואתגרים שונים, העברת מצגות, ישיבות חשובות, כנסים, אישור תקציבים, ניהול העובדים ועוד.

מעבר לתחומי העבודה שעליכם להתמודד איתם וכל הלחץ השגרתי, יש גם את הצורך בתחזוק הצד האנושי של המערכת. לדעת כיצד ליצור מחוברות עובדים, לפתור עבורם בעיות, להניע לפעולה בצורה נכונה, לעורר מוטיבציה עבור פרודוקטיביות, עמידה במטרות הארגון והכי חשוב, להיות קשובים. הליבה של אופן הניהול שלכם, היא זו שתכריע את התוצאות הסופיות של הארגון ושל ההחלטות אשר אתם נוקטים בדרך. בסדנא למנהלים, תוכלו ליצור שפת פנים ארגונית על ידי הטמעת ערכים בארגון, אשר תאפשר יציבות בזמן קבלת החלטות או בזמן משבר.

פיתוח מנהיגות והעצמה אישית

השאיפה של כל אחד מאיתנו, בעיקר כאשר זה נוגע בדבר כל כך חשוב כמו הקריירה שלנו, היא להביא את התוצאות הטובות והמפתיעות ביותר. להיות הכי טובים בתחום בו אנו עוסקים, ולהגיע לכל מטרה שנציב בדרך. נשמע די פשוט, אבל כאשר הדרך הזו כוללת ניהול של מספר עובדים אם לא מאות ויותר, ומשימות שאנו צריכים לעמוד בהן, לא תמיד נדע כיצד להתמודד עם כך באופן הנכון.

אבל חשוב שתזכרו, כי כאשר אתם נמצאים בתוך תפקיד ניהולי, יש עיניים המביטות עליכם ואף לומדות מכם בכל צעד והחלטה שתעשו. כאן יש צורך בביטוי המיומנות וההכשרה שלכם בתפקיד, זה הרגע בו את צריכים להנהיג את העובדים להצלחה ולא רק לנהל. הכל מתחיל בכם, ככל שההעצמה האישית שלכם תהיה חזקה יותר, יהיה לכם את הכוח והכלים להשפיע בצורה יעילה וטובה יותר גם על העובדים והסביבה.

להפוך ממנהל למנהיג

סדנאות פיתוח מנהלים הפכו עם השנים למצרך מבוקש בשוק העסקי, אלפי ארגונים ברחבי העולם, הבינו כי ישנה חשיבות משמעותית לאופן פיתוח מיומנות הנהגת צוות, לצד ניהול אסטרטגי בעזרת סדנאות מנהלים ייעודיות, המובילות לתוצאות יוצאות דופן. המטרה של סדנאות אלו, היא להעניק ארגז של כלים קונקרטיים, אשר תוכלו ליישם לבסוף בעבודה השוטפת עד לפיתוח משמעותי וערכי של העובדים והארגון עצמו.

צוותי הנהלה וארגונים אשר מגיעים לסדנה של “יער אפשרויות”, עוברים חוויה מעשירה ומפתחת, של לימוד מיומנויות שונות של עולם העבודה החדש. בעידן הנוכחי, המנהל הופך להיות מנהיג בארגון, ולומד כיצד ליצור ביטחון והעצמה אישית ולפעול בשקיפות ובשותפות, עם עובדיו וכל מי שסביבו. המטרה של הסדנה, היא להביא אתכם לנקודה בה אתם לומדים כיצד להביא לידי ביטוי את כישורי המנהיגות הקיימים אצלכם.

לא משנה כמה ותק יש לכם בניהול, תופתעו לגלות כמה מיומנויות הקיימות אצלכם, אך נשכחו מאחור ולא נוצלו כראוי. סדנת פיתוח מנהלים של “יער אפשרויות”, תסייע לכם ליישם סגנון מנהיגות ייחודי, שמתאים באופן מדויק לארגון ולעבודה השוטפת. על ידי הכנה מראש, הסדנה תהיה מותאמת באופן אישי, למטרות הארגון ולתוצאות אליהם תרצו להגיע בסוף.

לפני שאתם מתחילים בניהול ופיתוח של העובדים והסביבה שלכם, תדאגו קודם להעצמה אישית ופיתוח עצמי, על ידי השקעה בכלים ובמשאבים הנכונים להגשמת כל המטרות בדרך. מרגישים כי הפוטנציאל שלכם כמנהלים לא בא לידי ביטוי בארגון? סדנאות למנהלים הם בדיוק הפתרון היעיל ביותר לכך, כאן מתחיל המסע שלכם לשיפור ושינוי משמעותי.