תפריט

יער אפשרויות

הי לכל מי שרוצה להתחדש בתודעה חדשה, כזו שתאפשר לך להגשים חלומות ולהשיג כל מטרה בחיים. למי שקורא עכשיו את הפוסט הזה שמוקדש לך. הקמתי עבורכם את יער אפשרויות שנמצא בפתח תקוה (במקום סודי)… הגעתי לתובנה שפה בין העצים, בפינה קסומה בטבע, יש את כל התנאים לחולל שינויים והצלחות בחיים שלכם. בעצם זה מתחיל עוד קודם, הבנתי שאת מה שאני התחלתי ללמוד בגיל 30 אפשר להתחיל ללמוד כבר בגיל 15 או 16 או 17 … כל אחד ואחת בקצב שלו/ה . בא לי לצעוק לכם באוזן, כן אתם יכולים !!! כן מגיע לכם !!!! כן מותר לחלום בגדול ואפשר להגשים !!!! כן את ואתה יכולים ללמוד להרגיש טוב יותר ובטוחים יותר במי שאתם !!!

Champions team

Champions team

אני מתחייבת ללמד אתכם ולתת לכם כל ידע שיש לי באיך עושים את זה, אני בעד מעשים ופחות דיבורים.                     מבטיחה לכם, להיות פה בשבילך, בלי שיפוט, בלי ביקורת, בגובה העינים ולתת לכם כלים להצלחה ומינוף למי שאתם, בקצב שלכם, בהקשבה וביצירתיות לעזור לכם להתגבר על מחסומים שמעכבים לכם את הצמיחה לעצמאות ולתחושת שמחה בחיים ממי שאתם. הכי חשוב שבניתי לכם סדנאות חוויתיות, עוצמתיות ומעצימות שתרגישו שאתם באמת יכולים להגשים כל חלום.  אם את ואתה לא יודעים, כל הצלחה גם כספורטאי וגם בצבא גם בלימודים וגם עם חברים, בעסקים, בצוותים, בכל יוזמה, הכל, הכל, מתחיל במיינדסט שלך ! מה זה אומר ? הכל מתחיל מדרך החשיבה של המוח שלך … אני אעזור לך לשנות מסלולי חשיבה שישנו התנהלות שישנו לך את התוצאות בכל דבר שתרצה.  מבטיחה לא לחפור הרבה . קצר וקולע .

משימה להיום : בפתקים בטלפון, לעשות רשימה של 20 חלומות קטנים שיש לך ולרשום ליד כל חלום מה יתאפשר לך בהגשמת החלום ? מה תרגיש ? מה תראה כשזה יקרה ? מה זה יאפשר לך שזה יתממש ?

מוזמן ומוזמנת לשלוח לי מייל ולקבל פרטים עם פירוט ותאריכי הסדנאות הקרובות. מחכה לך galiabh@yahoo.com

IMG_7075-e1447421378145שלך בצמיחה ואהבה,

גליה

גליה בן חיים טריינר ב nlp
תרפיסטית במשחק
מנחת קבוצות בחברה מרובת תרבויות
מוסמכת ומורשת לסדנאות ושאלוני mbti
מנחה סדנאות באמצעות משחק לפיתוח חשיבה יזמית

גליה בן חיים 050-8210386    מייל: galiabh@yahoo.com